Oder-Pomerania Cup 2016 / II Eliminacja MuroBuggy 2016

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 02-07-2016-03-07-2016
Całodniowe

Miejsce
Tor Offroad w Murowanej Goślinie

Kategorie


Organizator/Veranstalter: RC Club Poznań

Termin: 2-3.07.2016r.

Przepisy/Reglement :

EFRA:
IC8 (OR8), ET8 (ORE8), 2WD Buggy, 4WD Buggy.

Organizatora/Veranstalter:

2WD Buggy Junior, Open.

Liczenie czasu/Zeitnahme : AMBrc

Startowe/Nenngeld :

IC-8, ET-8, 4WD, 2WD: 60zł/15EU Drugi model (second car) 20zł/5EU
Open: 40zł
2WD Junior: 20zł
Wypożyczenie transpondera (Transponder mieten): 20zł

Strecke : 4m breite, Sprunghüg, Lehm

Sonstiges: WC, Duschen und 230V Anschluss vorhanden

Plan zawodów/Zeitplan :

Freitag: ab 13:00 – 18:00 freies Training
Samstag: ab 10:00 – der offizielle Start des Wettbewerbs
Sonntag: ab 9:00 –  Finals

Więcej informacji wkrótce/More info soon/ Weitere informationen folgen bald

 

Noclegi/Unterkunft in Murowana Goślina:

 

Sport Hostel MG Sport:

http://mgsportinieruchomosci.pl/wynajem_pokoi/

Pokoje 1 osobowe – 60 zł/os. (Einzelzimmer – ab 60 zł/person.)

Pokoje 2 osobowe – od 40 zł/os. (Zweibettzimmer – ab 40 zł/person.)

Pokoje 3 osobowe – od 35 zł/os. (Dreibettzimmer – ab 35 zł/person.)

Hotel Realx:

http://relax.poznan.pl/

Pokój dwósobowy z śniadaniem (Zweibettzimmer mit Frühstück) 165zł
Pokój jednoosobowy z śniadaniem (Einzelzimmer mit Frühstück) 130zł
Powołać się na zawody modeli RC (Ermäßigung kennwort- RC autos wettbewerben)

 

 

Zapisani zawodnicy:

    E-10 Buggy 2WD (14)

  • Maciej Nowak (DEX210)
  • Marcin Szmytke (yokomo)
  • Mateusz Gełeta (Team C T2)
  • Jarek Poniatowski (Bmax II)
  • Krzysztof Simanowicz (Dex210)
  • Hanna Seroczynska (DEX 210)
  • Tomasz Kuliński (DEX210)
  • Jakub Łuczak (Xray XB4 2WD)
  • Szymon Łuczak (xray 2wd)
  • DAWID GEŁETA (Durango)
  • Pawel Ntkovca (Xray xb2de, rezetwolf)
  • Bartosz Godlewski (DEX210)
  • Filip Borkowski (TeamC T2)
  • Wesley Westendorf (Traxxas Bandit)
  • E-10 Buggy 2WD junior (8)

  • Damian Kulesza (DEX210 (junior) Rustler 5XL (open))
  • Dawid Bosnjaković (DEX210)
  • Bartek Olesiuk (Associated)
  • Tymek Olesiuk (Associated)
  • Nikodem Karpiński (Losi 22)
  • Piotr Trella (TAMIYA)
  • Kuba Kruś (Xb2)
  • Piotr May (TC02Evo)
  • E-10 Buggy 4WD (7)

  • Wojciech Borkowski (Team Durango DEX410V5)
  • Dejan Bosnjaković (DEX410V5)
  • Dawid Bosnjaković (DEX410V3)
  • Kacper Kruczyński ()
  • Jaroslaw Seroczynski (DEX410)
  • Wojciech Olesiuk (Associated)
  • Piotr Stankiewicz (Schumacher CAT K1 Aero)
  • ET-8 Buggy (ORE8) (28)

  • Jarek Poniatowski (Agama A215E)
  • Bartosz Pluta (Agama A215)
  • Mateusz Dudzic (Agama A215)
  • Tomasz Foltyn (DEX8 (et-8))
  • Tomasz Depa (Serpent Cobra )
  • Bartosz Rabczynski (Mugen MBX7)
  • Rafał Lewandowski (Mugen MBX6 (e-conversion))
  • Dejan Bosnjaković (Serpent)
  • Kacper Kruczyński ()
  • Tomasz Szkudlarek (Mugen mbx 7)
  • Hanna Seroczynska (DEX408)
  • Max Hamun Ahmadi Zenouz (HongNor X3 Sabre-e)
  • Lukasz Lenkiewicz (Mugen MBX-7Eco)
  • Jakub Łuczak (Xray XB8E)
  • Szymon Łuczak (xray)
  • Maciej Hadula (serpent)
  • Rafał Iłendo (Team-C )
  • Marek Cisek (MBX7eco)
  • Łukasz Piecyk (8IGHT-E 4.0)
  • Pawel Ntkovca (Xray xb2de, rezetwolf)
  • Piotr Stankiewicz (Tekno eb48.3)
  • Bartosz Zalewski (Mugen )
  • Marcin Rafiński (Losi 3.0)
  • Michał Karpiński (serpent)
  • Andrzej Trella (XRAY)
  • Tomasz Kuiński (Mugen MBX-7R ECO)
  • Hilmar Schramm (Kyosho MP9)
  • Michael Klaus (Graupner Soar)
  • IC-8 Buggy (OR8) (19)

  • Bartosz Pluta (Agama A215)
  • Mateusz Dudzic (Agama A215)
  • Tomasz Godlewski (TKi3)
  • Igor Godlewski (Serpent Cobra 2.1)
  • Daniel Tadeusiak (Mugen MBX7R)
  • Tomasz Foltyn (DEX8 (et-8))
  • Marcin Maliński (Serpent Cobra 2.2)
  • Rafał Iłendo (TLR 8ight 3.0)
  • Hans-Joachim Bliefert (AGAMA)
  • Rafal Pokusa (Agama )
  • Jörg Dochow (AGAMA A215)
  • Justin Dochow (AGAMA A215)
  • Marcin Krysiak (Hot Bodies D812)
  • Max-Wilhelm Haß (Mugen MBX7r)
  • Krzysztof Mańka (HPI Trophy 3.5)
  • Robert Sońta (HotBodies D812)
  • Thomas Schulz (Mugen)
  • Sven Buschmann (AGAMA A215)
  • Michael Klaus (Graupner Soar)
  • Open (7)

  • Damian Kulesza (DEX210 (junior) Rustler 5XL (open))
  • Maciek Kosnagowski (Maverick tezetwolf)
  • Jan Zalewski (Traxxas )
  • Łukasz Kurowski (SC 10)
  • Rafał Lewandowski (Hpi Blitz )
  • Kuba Kruś (Traxxas)
  • Hans-Joachim Bliefert (Kyosho Mad Force)

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.