IV Runda P-Ł Cup

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 22-02-2015
7:00-18:00

Miejsce
GOSiR Dopiewo

Kategorie


Zgłoszenia otwarte do 20-02-2015 godz. 00:00

08:00 Otwarcie Hali
09:30 Odprawa przed zawodami
10:00 I Eliminacje
11:00 II Eliminacje
12:00 III Eliminacje
13:00 VI Eliminacje
do 14:30 Przerwa
14:30 V Eliminacje
15:30 I Biegi Finałowy
16:30 II Biegi Finałowy
17:30 III Biegi Finałowy
Harmonogram zawodów może ulec zmianie w przypadku większej ilości zawodników,
dokładny harmonogram zostanie opublikowany w dniu zawodów.

 Przepisy Techniczne

Przepisy sportowe

Zapisani zawodnicy:

    E-10TC Hobby Pro (19)

  • Dejan Bosnjakovic (Spec-R R1 ProSpec)
  • Roman Bielerzewski (GM)
  • Tomasz Godlewski (XRay T3'2015*)
  • Artur Powałka (HPI Pro4)
  • Tomasz Depa (Kyosho Ep Fazer)
  • Tomasz Waligóra (TC6.1)
  • Marek Waligóra (Tc6.1)
  • Maciej Hadula (Spec-R S2)
  • Radosław Marczyński (XRAY T3 2012)
  • Krzysztof Pick (XRAY T3'12)
  • Tomasz Kostrzewa (x ray t3)
  • Nikodem Kostrzewa (specer s 2)
  • Iwo \" LittleX \" Czarnecki (XRAY T2)
  • Adrian Szymyślik (szybki)
  • Łukasz May (Spec R S2)
  • Paweł Trella (XRAY)
  • Przemek Przyzycki (yokomo be de siudmy)
  • Marcel Przyzycki (yokomo be de siudmy)
  • Marcin Borys (xray t3)
  • E-10TC Hobby Standard (13)

  • Dawid Bosnjaković (Tamiya TT-01)
  • Roman Bielerzewski (GM)
  • Bartosz Godlewski (XRay T2'09)
  • Fabian Wyka (Xray T3)
  • Tomek Powałka (Maverick Strada TC Evo)
  • Ernest Waligóra (TC4)
  • Łukasz Olszewski (HPI)
  • Bartłomiej Ohde (TT-01E)
  • Piotr May (TT-01)
  • Paweł Trella (Tamiya)
  • Piotr Trella (Tamiya)
  • Kajetan Swat (Tamiya TT-01E)
  • Bartosz Zalewski (tt -01 )
  • E-10TC Pro Stock (17)

  • Maciej Marcinek (Xray t4'14)
  • Damian RogoDZIński (Xray T4)
  • Marcin Sienica (Yokomo BD7)
  • Michał Pokora (Xray T4'14)
  • Marcin Maliński (T4)
  • Borys Nitschke (xray)
  • Szymon Madziara (BD7)
  • Michał Wójcik (Xray T4'14)
  • Artur Powałka (X-Ray T3 2013)
  • Paweł ntkovca (Spec-R R1 ProSpec)
  • Marcin Grygiel (yokomo)
  • Andrz Trella (XRAY)
  • Łukasz Mach (Yokomo)
  • Arkadiusz Smyk (Xray T4'14)
  • Kacper Swat (Xray T3R)
  • Bartosz Zalewski (Yokomo BD7 )
  • Paweł Staszewski (Awesomatix A700L)
  • E12 (5)

  • Paweł Rosiński (Yokomo)
  • Bartosz Szymankiewicz (e-12)
  • Patryk Raczyński (Yokomo)
  • Jakub Pietrzak (Xray XII)
  • Dariusz Smyk (Xray X12)
  • GT10 (5)

  • Przemek Wicher (Team Asociated)
  • Michał Abramowicz (Custom)
  • Marcin sienica (.)
  • Grzegorz Wójcik (X10)
  • Dariusz Smyk (Xray X10'15)

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.