IV Eliminacja RCCARS CUP 2015/16

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 02-04-2016
8:00-19:00

Miejsce
GOSiR Dopiewo

Kategorie


Przepisy techniczne RCCARS CUP

Przepisy sportowe RCCARS CUP

Harmomogram:

08:00 Otwarcie Hali
08:45 Odprawa
I Eliminacje I Finał
09:00 2WD Buggy Junior 14:10 2WD Buggy Junior
09:10 SC10 14:20 SC10
09:20 2WD Buggy 14:30 2WD Buggy
09:30 4WD Buggy 14:40 4WD Buggy
09:40 Hobby Standard 14:50 Hobby Standard
09:50 Hobby Pro 15:00 Hobby Pro
10:00 ProStock 15:10 ProStock
10:10 E-12 15:20 E-12
II Eliminacje II Finał
10:20 2WD Buggy Junior 15:30 2WD Buggy Junior
10:30 SC10 15:40 SC10
10:40 2WD Buggy 15:50 2WD Buggy
10:50 4WD Buggy 16:00 4WD Buggy
11:00 Hobby Standard 16:10 Hobby Standard
11:10 Hobby Pro 16:20 Hobby Pro
11:20 ProStock 16:30 ProStock
11:30 E-12 17:00 E-12
III Eliminacje III Finał
11:40 2WD Buggy Junior 17:10 2WD Buggy Junior
11:50 SC10 17:20 SC10
12:00 2WD Buggy 17:30 2WD Buggy
12:10 4WD Buggy 17:40 4WD Buggy
12:20 Hobby Standard 17:50 Hobby Standard
12:30 Hobby Pro 18:00 Hobby Pro
12:40 ProStock 18:10 ProStock
12:50 E-12 18:20 E-12
IV Eliminacje
13:00 2WD Buggy Junior
13:10 SC10
13:20 2WD Buggy
13:20 4WD Buggy
13:30 Hobby Standard
13:40 Hobby Pro
13:50 ProStock
14:00 E-12

Zapisani zawodnicy:

    E10 Buggy 2WD (11)

  • Mateusz Gełeta (Team C TM2V2)
  • Maciej Nowak (DEX210)
  • Bartosz Godlewski (DEX210)
  • Filip Borkowski (TeamC TM2V2)
  • Marcin Szmytke (yokomo)
  • Krzysztof Simanowicz (dex210)
  • Mateusz Dudzic (Yokomo YZ2/BMAX4 III)
  • Paweł Hert ()
  • Jarek Poniatowski (Yokomo Bmax II)
  • Rafal Pokusa (Yokomo YZ2)
  • Maciej Hadula (Dex210v2)
  • E10 Buggy 2WD Junior (6)

  • Dawid Bosnjaković (DEX 210)
  • Hania Seroczynska (DEX210 Strada)
  • Bartosz Olesiuk ()
  • Tymoteusz Olesiuk ()
  • Nikodem Karpiński (LOSI)
  • Piotr May (TT01 i TC Jekyll Evo)
  • E10 Buggy 4WD (5)

  • Igor Goderski (Xray XB4 '16)
  • Dejan Bosnjaković (DEX410 V??)
  • Wojciech Borkowski (Team Durango DEX410V5)
  • Mateusz Dudzic (Yokomo YZ2/BMAX4 III)
  • Sebastian Śledź (Yokomo)
  • E12 (1)

  • Tomasz Walkowiak (Serpent 120)
  • Hobby Pro (9)

  • Adrian Szymyślik (specr s2)
  • Dejan Bosnjaković (SpecR R1)
  • Bartłomiej Ohde (Spec-R S2)
  • Piotr Mucharski (xray T4)
  • Tomasz Godlewski (XRayT3)
  • Asia Sych ()
  • Artur Powałka (HPI)
  • Tomasz Depa (Xray T3)
  • Łukasz May (Spec R S2)
  • Hobby Standard (8)

  • Dawid Bosnjaković (TT01)
  • Bartosz Godlewski (XRay T2)
  • Adam Mucharski (Xray T3)
  • Hania Seroczynska (DEX210 Strada)
  • Bartosz Olesiuk ()
  • Tymoteusz Olesiuk ()
  • Tomek Powałka (Maverick Strada)
  • Piotr May (TT01 i TC Jekyll Evo)
  • ProStock (4)

  • Marcin Grygiel ()
  • Paweł Gut (Yokomo)
  • Artur Powałka (HPI)
  • Szymon Madziara ()
  • SC10 2WD (2)

  • Tomasz Walkowiak (SC 10)
  • Jaroslaw Seroczynski (SC10)
  • SC18 Animus (2)

  • artur markiewicz (animus)
  • Krzysztof Depa (Animus)

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.