III Eliminacja RC CARS CUP 2016/2017

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 11-02-2017
8:00-18:30

Miejsce
GOSiR Dopiewo

Kategorie


Startujące klasy off road:

2WD Junior

2WD Buggy

4WD Buggy

Open

Startujące klasy on road:

Hobby

Stock

ProStock

Modi

GT-10

Formula

E-12

UWAGA!!! Aby klasa została dopuszczona do zawodów wymagane jest

minimalnie 5 zawodników w dniu zawodów.

Istnieje możliwość łączenia klas w celu uzyskania min. liczby startujących.

Wpisowe:

1 klasa 50zł

dodatkowa klasa 20zł

wypożyczenie transpodera 20zł

Rejestracja w dniu zawodów 80zł

Przepisy techniczne klas onroad zgodnie z PLMS:

O nas

Przepisy techniczne klas offroad:    PRZEPISY

UWAGA!!! Ze względu na dużą ilość klas, rezygnujemy z weryfikacji transponderów, tak jak to było robione dotychczas. W związku z czym zawodnicy którzy nie posiadają własnego transpondera muszą obowiązkowo wpisać go podczas rejestracji. Osoby które nie posiadają transpodera, wpisują „brak”.

Jeżeli ktoś startuje w dwóch klasach- zgłoszenie dla każdej z klas powinien wysłać osobno z numerem transpondera.

Zapisów na zawody można dokonywać do czwartku przed zawodami, do godziny 23:59:59, później listy startowe są zamykane.

W piątek przed zawodami zostanie opublikowany wstępny harmonogram oraz rozpiska grup.

Terminarz zawodów:

I eliminacja –  13.11.2016r.

II eliminacja – 8.01.2017r.

III eliminacja – 11.02.2017r.

Finał strefy – 26.03.2017r.

Zapisani zawodnicy:

    E10 Buggy 2WD (12)

  • Tomasz Kuliński (DEX 210)
  • Mateusz Gełeta (Team C TM2V2)
  • Dawid Gełeta ()
  • Marcin Szmytke (yokomo)
  • Krzysztof Simanowicz (Dex210)
  • Mariusz Gołuński (Yokomo)
  • Maciej Nowak (DEX210F)
  • Bartosz Pluta (Yokomo yz-2)
  • Michał Sitek (Xray XB2'16)
  • Paweł Ntkovca (Xray xb2ce'17)
  • Szymon Madziara ()
  • Mateusz Dudzic (Schumacher KF2)
  • E10 Buggy 2WD Junior (5)

  • Dawid Bosnjakovic (Serpent SRX2 MH)
  • Kuba Kruś (Xray xb2 /2016)
  • Bartosz Olesiuk (Asso B5)
  • Tymoteusz Olesiuk (Asso B5)
  • Joanna Dudzic (Schumacher KF2)
  • E10 Buggy 4WD (8)

  • Mateusz Gełeta (Team C TM2V2)
  • Dejan Bosnjakovic (Priject 4X)
  • Igor Goderski (Xray XB4'16)
  • Szymon Popek (Xray xb4'17)
  • Marcin Olejarz (xray xb4'17)
  • Bartosz Pluta (Yokomo Yz-4)
  • Szymon Kowalewski (DEX410v4)
  • Mateusz Dudzic (Hb D413)
  • Hobby (6)

  • Dawid Bosnjaković (TT_01)
  • Wiktor Buczkowski (Tamiya TT01)
  • Bartosz Olesiuk (Xray T4)
  • Tymoteusz Olesiuk ()
  • Adam Olesiuk (Maverick)
  • Tomasz Smela (Maverick)
  • Modi (1)

  • Marcin Grygiel ()
  • Open (7)

  • Krzysztof Mańka (SC10RS)
  • Paweł Jarmuszkiewicz (kyosho fazer kobra)
  • Norbert Stołecki (Traxxas rustler vxl)
  • Arkadiusz Liszewski (Traxxas Rustler)
  • Krzysztof Depa (Animus)
  • Łukasz Kurowski (SC 10)
  • k Kruś (Slash 4x4)
  • ProStock (5)

  • Marcin Grygiel ()
  • Arkadiusz Smyk (Xray)
  • Michał Sitek (TC 6.2)
  • Maciej Galecki (TRF419X)
  • Jeremi Sputo (TRF419X)
  • Stock (14)

  • Dawid Gełeta ()
  • Dejan Bosnjakovic (Priject 4X)
  • Marcin Grygiel ()
  • Tomasz Depa (Xray T3)
  • Marek Sosiński (spec-r S2)
  • Bartłomiej Ohde (Spec-R S2)
  • Łukasz Piecyk (Yokomo BD7)
  • Kuba Kruś (TT-01)
  • Arkadiusz Smyk (Xray)
  • Michał Sitek (Tamiya TT-02 Type S)
  • Maciej Galecki (TB04R Exotek)
  • Jeremi Sputo (Xray)
  • Marek Cisek (Asso TC6.1)
  • Damian Rogodziński (Spec-R R1)

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.