II Round Oder Pomerania Cup 2017 / I Eliminacja MuroBuggy 2017

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 17-06-2017-18-06-2017
9:00-18:00

Miejsce
Tor Offroad w Murowanej Goślinie

Kategorie


Organizator/Veranstalter: RC Club Poznań

Termin: 17-18.06.2016r.

Zamknięcie list startowych (zgłoszenia)/Nennung bis: 14.06.2017r. 23:59

Przepisy/Reglement :

EFRA:
IC8 (OR8), ET8 (ORE8), 2WD Buggy, 4WD Buggy.

Organizatora/Veranstalter:

2WD Buggy Junior, Open.

Liczenie czasu/Zeitnahme : AMBrc

Startowe/Nenngeld :

IC-8, ET-8, 4WD, 2WD: 60zł/15EU Drugi model (second car) 20zł/5EU
Open: 60zł/15EUzł
2WD Junior: 20zł
Wypożyczenie transpondera (Transponder mieten): 20zł

Strecke : 4m breite, Sprunghüg, Lehm

Sonstiges: WC, Duschen und 230V Anschluss vorhanden

Plan zawodów/Zeitplan :
Samstag: ab 10:00 – der offizielle Start des Wettbewerbs, freies training, 1 quali
Sonntag: ab 9:00 – 3 quali und finals

Więcej informacji wkrótce/More info soon/ Weitere informationen folgen bald

Noclegi/Unterkunft in Murowana Goślina:

Sport Hostel MG Sport:

http://mgsportinieruchomosci.pl/wynajem_pokoi/

Pokoje 1 osobowe – 60 zł/os. (Einzelzimmer – ab 60 zł/person.)

Pokoje 2 osobowe – od 40 zł/os. (Zweibettzimmer – ab 40 zł/person.)

Pokoje 3 osobowe – od 35 zł/os. (Dreibettzimmer – ab 35 zł/person.)

Hotel Realx:

http://relax.poznan.pl/

Pokój dwósobowy z śniadaniem (Zweibettzimmer mit Frühstück) 165zł
Pokój jednoosobowy z śniadaniem (Einzelzimmer mit Frühstück) 130zł

Zapisani zawodnicy:

    E-10 Buggy 2WD (9)

  • Leean Wisniewski ()
  • Maciej Nowak (DEX210)
  • Tomasz Kuliński (DEX210)
  • Mirko Morgenstern (Asso B6D)
  • Eberhard Beck (Asso B6)
  • Bartosz Szymankiewicz (Team C)
  • Bartosz Skubel (Losi 22)
  • Hania Seroczyńska (dex210)
  • Krzysztof Simanowicz (Dex210)
  • E-10 Buggy 2WD junior (5)

  • Dawid Bosnjaković (Serpent SRX2 MH)
  • Ksawery Krysiak (BZ-222)
  • Kuba Ratajczyk (HB D216)
  • Nikodem Karpiński (Losi 22 )
  • Tymoteusz Olesiuk (Asso B5)
  • E-10 Buggy 4WD (7)

  • Paweł Jarmuszkiewicz (Dex410r)
  • Dejan Bosnjaković (Serpent SDX4)
  • Igor Goderski (Xray XB4'16)
  • Dietmar Spiess (Serpent SDX4)
  • Sebastian Śledź (Yokomo)
  • Radek Barański (HB D413)
  • Rafał Ratajczyk (HB D413)
  • ET-8 Buggy (ORE8) (21)

  • Jarosław Poniatowski (Agama A215E)
  • Mateusz Dudzic (Agama A215)
  • Leean Wisniewski ()
  • Robert Sońta (HB Racing)
  • Steven Nortdorf (Agama a215E sv)
  • Łukasz Piecyk ()
  • Bartosz Pluta (Agama A215E)
  • Andreas Emeling ()
  • Grzegorz Błaszczak (Mugen )
  • Marcin Krysiak (HB E812)
  • Piotr Stankiewicz (Tekno EB48.3)
  • Piotr Beczek (Mugen Seiki MBX6 eco)
  • Hania Seroczyńska (dex408)
  • Wojciech Palacz (Mugen )
  • Marek Cisek (MBX7)
  • Jakub Łuczak ()
  • Bartosz Rabczyński (Mugen MBX7)
  • Mateusz Studziżba (Serpent)
  • Łukasz Polak (Mugen MBX7R )
  • Thilo Schittko (A215E)
  • Bartosz Zalewski ()
  • IC-8 Buggy (OR8) (24)

  • Robert Sońta (HB Racing)
  • Leean Wisniewski ()
  • Mateusz Dudzic (Agama A215)
  • Igor Goderski (Serpent)
  • Rafał Pokusa (Agama)
  • Krzysztof Mańka (HPI Trophy 3.5)
  • Paweł Gut (Mugen)
  • Leroy Eske (Agama A215)
  • Bartosz Pluta (Agama a215)
  • Achim Bliefert ()
  • Justin Dachow ()
  • Jorg Dachow ()
  • Max HaS ()
  • Hardy Wiedemann ()
  • Thomas Schulz ()
  • Sven Buschmann ()
  • Zico Scherell ()
  • Steven Nortdorf ()
  • Leroy Eske ()
  • Marcin Maliński ()
  • Rafal Ilendo (8ight 4.0)
  • Radek Barański (HB D812)
  • Max Hamun Ahmadi Zenouz (Agama A215)
  • Jakub Łuczak ()
  • Open (10)

  • Norbert Stołecki (Traxxas Rustler VXL)
  • Arek Liszewski (Traxxas Rustler)
  • Dejan Bosnjaković (Serpent SCT SRX2)
  • Krzysztof Mańka (Team Associated SC10RS)
  • Łukasz Piecyk (Team Associated Rc8Te)
  • Wiktor Buczkowski (Losi 3.0)
  • Filip Błaszczak (Traxxas Slash)
  • Jaroslaw Seroczynski (sc10 2wd)
  • Mariusz Iliuczyk (hobao hyper truggy)
  • Jan Zalewski ()

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.