II Eliminacja RCCARS CUP 2015/16

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 24-01-2016
8:00-19:00

Miejsce
GOSiR Dopiewo

Kategorie


Przepisy techniczne RCCARS CUP

Przepisy sportowe RCCARS CUP

Harmomogram:

08:00 Otwarcie Hali
08:45 Odprawa
 19:00 Zakończenie zawodów

 

Adres: GOSiR Dopiewo, ul. Polna 1a

Zapisani zawodnicy:

    E10 Buggy 2WD (18)

  • Mateusz Gełeta (Team C TM2V2)
  • Maciej Nowak (DEX210)
  • Jaroslaw Seroczynski (dex210)
  • Sebastian Śledź (Yokomo)
  • Rafał Krebs (XRAY XB2)
  • Marcin Szmytke (yokomo)
  • Pawel Ntkovca (Yokomo b-max 2)
  • Wojciech Borkowski (TeamC TM2V2)
  • Krzysztof Simanowicz (dex210)
  • Mateusz Graclik (Yokomo B-Max2)
  • Dawid Gełeta ()
  • Maciej Hadula (Dex210v2)
  • Szymon Popek (Xray xb2)
  • Jaroslaw Poniatowski (Yokomo Bmax II)
  • Jeremi Urbanowicz (TLR 22)
  • Bartosz Godlewski (DEX210)
  • Marek Nosidlak (Yokomo B-max 2)
  • Jakub Pietrzak (Xray XB2)
  • E10 Buggy 2WD Junior (7)

  • Hanna Seroczynska (DEX210)
  • Dawid Bosnjaković (DEX210)
  • Karol Kurowski (Lazer ZX5)
  • Bartosz Olesiuk ()
  • Tymoteusz Olesiuk ()
  • Nikodem Karpiński (asso )
  • Piotr May (TT01 i TC Jekyll Evo)
  • E10 Buggy 4WD (11)

  • Igor Goderski (Xray XB4 '16)
  • Dejan Bosnjaković (DEX410V3)
  • Sebastian Śledź (Yokomo)
  • Radosław Marczyński (XRAY XB4)
  • Szymon Popek (Xray xb4)
  • Piotr Mucharski (xb4)
  • Adam Mucharski (xb4)
  • Albert Frąckowiak (Team Durango Dex410)
  • Marcel Przyzycki (xb4 15)
  • Andrzej Trella (Xray xb4)
  • Piotr Nosidlak (HB D413)
  • E12 (1)

  • Bartosz Szymankiewicz (Serpent)
  • Hobby Pro (13)

  • Adrian Szymyślik (specr s2)
  • Bartłomiej Ohde (Spec-R S2)
  • Dejan Bosnjaković (SpecR R1)
  • Piotr Mucharski (T4)
  • Asia Sych (Yokomo BD7rs)
  • Dawid Gełeta ()
  • Radosław Marczyński (XRAY T3)
  • Tomasz Godlewski (XRay T3)
  • Tomek Depa (Kyosho Ep Fazer )
  • Marcin Gatniejewski (specr s2, Animus)
  • Bartosz Zalewski (Yokomo bd7 )
  • Paweł Trella (XRAY T4)
  • Łukasz May (Spec R S2)
  • Hobby Standard (6)

  • Dawid Bosnjaković (TT01)
  • Hanna Seroczynska (Strada)
  • Adam Mucharski (TA-05)
  • Bartosz Godlewski (XRay T2)
  • Jan Zalewski (Tamiya TT -01 )
  • Piotr May (TT01 i TC Jekyll Evo)
  • ProStock (5)

  • Marcin Grygiel ()
  • Rafal Pokusa ()
  • Bartosz Rabczyński (ARC R10)
  • Szymon Madziara (Yokokokokomo )
  • Paweł Trella (XRAY T4)
  • SC10 2WD (1)

  • Łukasz Kurowski (SC 10)
  • SC18 Animus (9)

  • Mateusz Gełeta (Helion Animus)
  • Marcin Maliński ()
  • Jaroslaw Poniatowski (Maly ale wariat!)
  • Krzysztof Depa (Helion Animus)
  • Marcin Gatniejewski (specr s2, Animus)
  • Maciej Nowak (Animus)
  • Bartosz Szymankiewicz (Animus)
  • Krzysztof Simanowicz (Animus)
  • Maciej Hadula (Animus !!!!!)

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.