II Eliminacja RC Club Poznań – Serpent Cup 2017/2018

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 24-02-2018-25-02-2018
8:00-19:00

Miejsce
GOSiR Dopiewo

Kategorie


Statujące klasy off road:

2WD Junior

2WD Buggy

4WD Buggy

Open

 

Wpisowe: 60zł

dodatkowa klasa + 20zł

wypożyczenie transpondera + 20zł

Rejestracja w dniu zawodów: 80zł

 

Przepisy techniczne:Przepisy techniczne Serpent Cup 2017_2018

Przepisy sportowe:Przepisy Sportowe Serpent Cup 2017_2018

 

Osoby startujące w więcej niż jednej kategorii prosimy o wysłanie zgłoszenia dla każdej z klas osobno wraz z numerem transpondera danego modelu.

PRZYPOMINAMY O OBOWIĄZKU ZABEZPIECZENIA WIEŻ MODELU DLA ZAPOBIEGANIA NISZCZENIA WYKŁADZINY!!! SZCZEGÓŁY W PRZEPISACH TECHNICZNYCH!!!

W przypadku braku własnego transpondera w polu na numer prosimy wpisać „BRAK” lub pozostawić je puste.

Zapisów na zawody można dokonywać do czwartku przed zawodami, do godziny 23:59:59, później listy startowe są zamykane.

Zapisani zawodnicy:

    ET-10 2WD (9)

  • Damian Rogodziński (Xray XB2'17)
  • Paweł Ntkovca (Xray Xb2’18)
  • Wojciech Olesiuk (Asso B5)
  • Mateusz Dudzic (Schumacher KF2)
  • DAWID GEŁETA (team c)
  • Mateusz Studziżba (Asso B4)
  • Wojciech Rzepecki (Team Associated B6)
  • Bartosz Rabczyński (Yokomo)
  • Sergiusz Kulak (XRAY XB2'16)
  • ET-10 2WD Junior (8)

  • Jan Jarmuszkiewicz (Dex-210)
  • Dawid Bosnjakovic (Serpent SRX2 MH)
  • Wiktor Foltyn (Dex210)
  • Damian Kulesza (Dex210)
  • Bartosz Olesiuk (Asso B6)
  • Tymoteusz Olesiuk (Asso B6)
  • Roch Jurkowski (Kyosho Sandmaster)
  • Mikołaj Maćkowski (Kyosho Sandmaster)
  • ET-10 4WD (18)

  • Norbert Stołecki (Xray XB4 16)
  • Maciej Nowak (SDX4)
  • Tomasz Kuliński (SDX4)
  • Krzysztof Simanowicz (SDX4)
  • Paweł Jarmuszkiewicz (Dex-410)
  • Igor Goderski (Xray XB4'18)
  • Dejan Bosnjakovic (Serpent SDX4)
  • Mateusz Gełeta (Team C TM4)
  • Tomasz Foltyn (SDX4)
  • Mateusz Dudzic (Serpent SDX4)
  • Robert Sońta (HB D413)
  • Jarosław Poniatowski (Schumacher K2)
  • Szymon Kowalewski (DEX410)
  • Maciej Kosnagowski (Yokomo B-Max4 III)
  • Mariusz Iliuczyk (dex410)
  • Bartosz Rabczyński (Yokomo)
  • Sergiusz Kulak (XRAY XB4'16)
  • Tomasz Gadnicki (Xray XB4'15)
  • Open (12)

  • Norbert Stołecki (Traxxas Rustler vxl)
  • Arek Liszewski (Traxxas)
  • Dejan Bosnjakovic (Serpent SCT SRX2)
  • Dominik Kamiński (Strada DT )
  • Krzysztof Mańka (Team Associated SC10RS)
  • Damian Rogodziński (Xray XT2'18)
  • Kacper Seroka (AMEWI AM 10SC)
  • Franciszek Radziwanowski (Traxxas Slash)
  • Łukasz Kurowski (SC)
  • Roch Jurkowski (HPI Bullet)
  • Witek Głowacki (strada xt)
  • Mikołaj Maćkowski (HPI Bullet ST)

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.