II Eliminacja RC CARS CUP 2016/2017

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 08-01-2017
8:00-20:00

Miejsce
GOSiR Dopiewo

Kategorie


Statujące klasy off road:

2WD Junior

2WD Buggy

4WD Buggy

Open

Startujące klasy on road:

Hobby

Stock

ProStock

Modi

GT-10

Formula

E-12

UWAGA!!! Aby klasa została dopuszczona do zawodów wymagane jest

minimalnie 5 zawodników w dniu zawodów.

Istnieje możliwość łączenia klas w celu uzyskania min. liczby startujących.

Wpisowe:

1 klasa 50zł

dodatkowa klasa 20zł

wypożyczenie transpodera 20zł

Rejestracja w dniu zawodów 80zł

Przepisy techniczne klas onroad zgodnie z PLMS:

O nas

Przepisy techniczne klas offroad:    PRZEPISY

UWAGA!!! Ze względu na dużą ilość klas, rezygnujemy z weryfikacji transponderów, tak jak to było robione dotychczas. W związku z czym zawodnicy którzy nie posiadają własnego transpondera muszą obowiązkowo wpisać go podczas rejestracji. Osoby które nie posiadają transpodera, wpisują „brak”.

Jeżeli ktoś startuje w dwóch klasach- zgłoszenie dla każdej z klas powinien wysłać osobno z numerem transpondera.

Zapisów na zawody można dokonywać do czwartku przed zawodami, do godziny 23:59:59, później listy startowe są zamykane.

W piątek przed zawodami zostanie opublikowany wstępny harmonogram oraz rozpiska grup.

Terminarz zawodów:

I eliminacja –  13.11.2016r.

II eliminacja – 8.01.2017r.

III eliminacja – 11.02.2017r.

Finał strefy – 26.03.2017r.

Zapisani zawodnicy:

    E-12 (1)

  • Tomasz Walkowiak (serpent 120)
  • E10 Buggy 2WD (10)

  • Maciej Nowak (DEX210F)
  • Tomasz Kuliński (DEX 210)
  • Marcin Szmytke (yokomo)
  • Krzysztof Simanowicz (Dex201)
  • Filip Borkowski (TeamC TM2 v2)
  • Bartosz Rabczynski ( )
  • Paweł Ntkovca (Xray Xb2'17)
  • Michał Karpiński (Losi 22)
  • Szymon Madziara (yokokokomo)
  • Mateusz Dudzic (Schumacher KF2)
  • E10 Buggy 2WD Junior (7)

  • Dawid Bosnjaković (Serpent SRX2 MH)
  • Bartosz Olesiuk (Asso B5)
  • Tymoteusz Olesiuk (Asso B5)
  • Nikodem Karpiński (Losi 22)
  • Joanna Dudzic (Schumacher KF2)
  • Jaśmina Marczyńska (Jeckyll)
  • Kuba Kruś (Xray xb2)
  • E10 Buggy 4WD (10)

  • Maciej Szkop (HB D413)
  • Marcin Maliński ()
  • Dejan Bosnjaković (Serpent Project 4X)
  • Tomasz Walkowiak (Sworkz 104)
  • Sebastian Śledź (Yokomo)
  • Igor Goderski (Xray XB4'16)
  • Mateusz Dudzic (HB D413)
  • Radosław Marczyński (XB4)
  • Wojciech Borkowski (Team Durango DEX410V5)
  • Szymon Kowalewski (DEX410v4)
  • Hobby (7)

  • Krystian Szczęsny (TT-01E)
  • Dawid Bosnjaković (Serpent SRX2 MH)
  • Łukasz Szczęsny (TT-01E)
  • Frank Zachacz (XRAY T3)
  • Bartosz Olesiuk ()
  • Tymoteusz Olesiuk ()
  • Wiktor Buczkowski (TT-01)
  • Modi (1)

  • Marcin Grygiel ()
  • Open (5)

  • Nikodem Hrehorecki (Hpi Bullet st flux )
  • Łukasz Kurowski (cs-10)
  • Krzysztof Mańka (Maverick ION MT )
  • Krzysztof Depa (Animus)
  • Kuba Kruś (Slash 4x4)
  • ProStock (2)

  • Marcin Grygiel ()
  • Mariusz Zachacz (XRAY T4)
  • Stock (8)

  • Maciej Szkop (Team Associated TC7)
  • Dejan Bosnjaković (Serpent Project 4X)
  • Marcin Grygiel ()
  • Bartłomiej Ohde (Spec-R S2)
  • Mariusz Zachacz (XRAY T4)
  • Tomasz Depa (Xray t3)
  • Kuba Kruś (TT-01)
  • Łukasz Piecyk (Yokomo BD7)

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.