I Round Oder Pomerania Cup 2019

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 27-07-2019-28-07-2019
9:00-19:00

Miejsce
Tor Offroad w Murowanej Goślinie

Kategorie


Organizator/Veranstalter: RC Club Poznań

Termin: 27-28.07.2019r.

Zamknięcie list startowych (zgłoszenia)/Nennung bis: 25.07.2019r. 23:59

Przepisy/Reglement :

EFRA:
IC8 (OR8), ET8 (ORE8),  2WD Buggy (1:10), 4WD Buggy (1:10)

Organizatora/Veranstalter class:

Open
– model nie większy niż 1/8 , SC MT Truggy
– zasilanie sugerowane 2S-max 3S- HardCase

Liczenie czasu/Zeitnahme : AMBrc

Startowe/Nenngeld :

IC-8 (OR8), (ORE8) ET-8, 4WD, 2WD: 60zł/15EU
Drugi model (second car) 20zł/5EU
Open: 60zł/15EU
Wypożyczenie transpondera (Transponder mieten): 20zł/5EU

Tor : min. 4m szerokości, skoki, 100% glina
Strecke : 4m breite, Sprunghüg, 100% Lehm

Inne: WC, prysznice zasilanie 230V, kompresor zapewniamy
Sonstiges: WC, Duschen und 230V Anschluss vorhanden

Plan zawodów/Zeitplan :

Piątek: Tor otwarty od 16:00- wolne treningi
Sobota: Tor otwarty od 9:00- wolne treningi, wolne treningi (liczone), treningi kontrolowane, 2 kwalifikacje
Niedziela: Tor otwarty od 8:00- 2 kwalifikacje + finały

 

Freitag: ab 16:00- free practice
Samstag: ab 9:00 – free practice, Start des Wettbewerbs, free (timed) practice, timed practice, 2 quali
Sonntag: ab 8:00 – 2 quali und finals

Więcej informacji wkrótce/More info soon/ Weitere informationen folgen bald

Noclegi/Unterkunft – Murowana Goślina:

Camping (na terenie obiektu/Camping möglich)

Sport Hostel MG Sport:

http://mgsportinieruchomosci.pl/wynajem_pokoi/

Pokoje 1 osobowe – 60 zł/os. (Einzelzimmer – ab 60 zł/person.)

Pokoje 2 osobowe – od 40 zł/os. (Zweibettzimmer – ab 40 zł/person.)

Pokoje 3 osobowe – od 35 zł/os. (Dreibettzimmer – ab 35 zł/person.)

Hotel Realx:

http://relax.poznan.pl/

Pokój dwuosobowy ze śniadaniem (Zweibettzimmer mit Frühstück) 165zł
Pokój jednoosobowy ze śniadaniem (Einzelzimmer mit Frühstück) 130zł

 

W razie pytań śmiało piszcie/Zoegert nicht um weitere Informationen zu fragen: rcclubpoznan

Zapisani zawodnicy:

    E-10 Buggy 2WD (8)

  • Dejan Bosnjakovic (Serpent SRX2 RM)
  • Piotr Nowak (Yokomo b-max2)
  • Maksym Khmel (HSP destrier , reely dart 2.0)
  • Włodzimierz Kucza (Serpent SRX2)
  • Mariusz Gołuński (Yokomo B-Max2)
  • Marcin Jakubowski (Yokomo b-max2)
  • Igor Bosnjakovic (Serpent SRX2 RM)
  • Jan Jarmuszkiewicz (Dex 210)
  • E-10 Buggy 4WD (7)

  • Maciej Nowak (Serpent SDX4)
  • Norbert Stołecki (Xray xb4)
  • Maksym Khmel (HSP destrier , reely dart 2.0)
  • Dejan Bosnjakovic (Serpent SDX4)
  • Dawid Bosnjakovic (Serpent SDX4)
  • Tomasz Gadnicki (Xray)
  • Paweł Jarmuszkiewicz (Dex410)
  • ET-8 Buggy (ORE8) (6)

  • Laura Metzler (Mugen )
  • Tomasz Depa (Serpent Cobra)
  • Krzysztof Depa (Serpent Cobra)
  • Hilmar Schramm (Kyosho)
  • Tomasz Foltyn (Srx 8)
  • Mateusz Długoszewski ()
  • IC-8 Buggy (OR8) (8)

  • Igor Goderski (Agama)
  • Mateusz Dudzic (Agama)
  • Jörg Dochow (Agama A215 SV )
  • Justin Dochow (Agama A215 SV )
  • Thomas Schulz (Mugen )
  • Rafał Ratajczyk ()
  • Radek Barański (Agama)
  • Tomasz Gadnicki (Xray)
  • Open (6)

  • Norbert Stołecki (Traxxas Rustler 4x4 )
  • Martyna Stołecka (Traxxas Rustler vxl 2wd)
  • Kuba Ratajczyk ()
  • Jan Barański ()
  • Łukasz Kurowski (SC-10)
  • Przemyslaw Stojczyk (Losi Tenacity T)

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.