I Round Oder Pomerania Cup 2018

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 09-06-2018
9:00-19:00

Miejsce
Tor Offroad w Murowanej Goślinie

Kategorie


Organizator/Veranstalter: RC Club Poznań

Termin: 09-10.06.2018r.

Zamknięcie list startowych (zgłoszenia)/Nennung bis: 06.06.2018r. 23:59

Przepisy/Reglement :

EFRA:
IC8 (OR8), ET8 (ORE8),  2WD Buggy (1:10), 4WD Buggy (1:10)

Organizatora/Veranstalter:

2WD Buggy Junior, Open.

– Zawodnicy 2WD Junior pojadą w jednej grupie z 2WD

Open:
– model nie większy niż 1/8 , SC MT Truggy
– zasilanie sugerowane 2S-max 3S- HardCase

Liczenie czasu/Zeitnahme : AMBrc

Startowe/Nenngeld :

IC-8 (OR8), (ORE8) ET-8, 4WD, 2WD: 60zł/15EU Drugi model (second car) 20zł/5EU
Open: 60zł/15EUzł
2WD Junior: 20zł
Wypożyczenie transpondera (Transponder mieten): 20zł

Strecke : 4m breite, Sprunghüg, 100% Lehm 😀

Sonstiges: WC und 230V Anschluss vorhanden

Plan zawodów/Zeitplan :
Samstag: ab 10:00 – der offizielle Start des Wettbewerbs, freies training, 1 quali
Sonntag: ab 9:00 – 3 quali und finals

Więcej informacji wkrótce/More info soon/ Weitere informationen folgen bald

Noclegi/Unterkunft in Murowana Goślina:

UWAGA!/ACHTUNG!

Ze względów organizacyjnych biwakowanie na terenie obiektu będzie zabronione./Dieses jahr auf dem Vereinsgelände leider kein Campen erlaubt ist bitten.

Sport Hostel MG Sport:

http://mgsportinieruchomosci.pl/wynajem_pokoi/

Pokoje 1 osobowe – 60 zł/os. (Einzelzimmer – ab 60 zł/person.)

Pokoje 2 osobowe – od 40 zł/os. (Zweibettzimmer – ab 40 zł/person.)

Pokoje 3 osobowe – od 35 zł/os. (Dreibettzimmer – ab 35 zł/person.)

Hotel Realx:

http://relax.poznan.pl/

Pokój dwósobowy z śniadaniem (Zweibettzimmer mit Frühstück) 165zł
Pokój jednoosobowy z śniadaniem (Einzelzimmer mit Frühstück) 130zł

 

W razie pytań śmiało piszcie/Zoegert nicht um weitere Informationen zu fragen: rcclubpoznan@op.pl

Zapisani zawodnicy:

    E-10 Buggy 2WD (3)

  • Wojtek Migal (Schumacher KF2)
  • Hanna Seroczynska (DEX210)
  • Wojciech Forysiak (B4)
  • E-10 Buggy 2WD junior (4)

  • Igor Bosnjakovic (Serpent SRX2)
  • Wiktor Foltyn (Dex 210)
  • Wiktor Buczkowski (DEX210)
  • Jan Jarmuszkiewicz (Dex 210F)
  • E-10 Buggy 4WD (6)

  • Maciej Nowak (Serpent SDX4)
  • Dawid Bosnjakovic (Serpent SDX4)
  • Norbert Stołecki (Xray xb4)
  • Damian Kulesza (Sdx 4)
  • Paweł Jarmuszkiewicz (Dex 410v5)
  • Krzysztof Simanowicz (sdx4)
  • ET-8 Buggy (ORE8) (18)

  • Steven Nortdorf (A215)
  • Tomasz Foltyn (Dex 8)
  • Jakub Kaczmarek (Agama A215E)
  • Jaroslaw (Adam Drake)Poniatowski (HeliosFLUX)
  • Hilmar Schramm (Kyosho müssen 9e)
  • Łukasz Piecyk (Serpent SRX8)
  • Wojtek Migal (Mugen MBX-7R ECO)
  • Thilo Schittko (Agama A215E)
  • Jakub Łuczak (Xray)
  • Wiktor Buczkowski (Losi3.0)
  • Danilo Latussek (Kyosho MP9E )
  • Wojciech Rzepecki (xray)
  • Sebastian Migal (Mugen MBX-7R ECO)
  • Marek Cisek (Mugen MBX7r eco)
  • Jan Zalewski (Mugen mbx7)
  • Bartosz Zalewski (XB8E'18 )
  • Mateusz Długoszewski ()
  • Grzegorz Błaszczak (Mugen )
  • IC-8 Buggy (OR8) (14)

  • Krzysztof Mańka (Xray XB808)
  • Tomasz Foltyn (Dex 8)
  • Mateusz Dudzic (Agaa A215SV)
  • Jörg Dochow (Agama A215 SV)
  • Justin Dochow (Agama A215 SV)
  • Donat Bula (Mugen MBX8)
  • Borys Nitschke (Serpent)
  • Lucas Kolloff (AGAMA A215 SV)
  • Jakub Łuczak (Xray)
  • Hans-Joachim Bliefert (Adama)
  • Radek Barański (Agama A215SV)
  • Pawel Ntkovca (Xray xb8’28)
  • Max-Wilhelm Haß (Agama A215 SV)
  • Mateusz Studziżba (Agama 215 SV)
  • Open (13)

  • Dejan Bosnjakovic (Serpent SCT 4WD)
  • Norbert Stołecki (Traxxas Rustler vxl)
  • Krzysztof Mańka (Team Associated SC10RS)
  • Arek Liszewski (TRX)
  • Andreas Emeling (Mugen SWB)
  • Jonas Kolloff (LRP SC)
  • Łukasz Piecyk (Associated RC8Te )
  • Szymon Klimiuk (Traxxas Slash 4WD)
  • Jan Barański (HPI Firestorm 3,0)
  • Danilo Latussek (Kyosho SC 6)
  • Marek Cisek (Mugen MBX6T)
  • Filip Błaszczak (Traxxas)
  • Dominik Kamiński (STRADA DT)

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.