I Eliminacja RCCARS CUP 2015/16

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 21-11-2015
8:00-19:00

Miejsce
GOSiR Dopiewo

Kategorie


Przepisy techniczne RCCARS CUP

Przepisy sportowe RCCARS CUP

Harmomogram:

08:00 Otwarcie Hali
08:45 Odprawa
I Eliminacje I Finał
09:00 2WD Buggy Junior 14:10 2WD Buggy Junior
09:10 SC10 14:20 SC10
09:20 2WD Buggy 14:30 2WD Buggy
09:30 4WD Buggy 14:40 4WD Buggy
09:40 Hobby Standard 14:50 Hobby Standard
09:50 Hobby Pro 15:00 Hobby Pro
10:00 ProStock 15:10 ProStock
10:10 E-12 15:20 E-12
II Eliminacje II Finał
10:20 2WD Buggy Junior 15:30 2WD Buggy Junior
10:30 SC10 15:40 SC10
10:40 2WD Buggy 15:50 2WD Buggy
10:50 4WD Buggy 16:00 4WD Buggy
11:00 Hobby Standard 16:10 Hobby Standard
11:10 Hobby Pro 16:20 Hobby Pro
11:20 ProStock 16:30 ProStock
11:30 E-12 17:00 E-12
III Eliminacje III Finał
11:40 2WD Buggy Junior 17:10 2WD Buggy Junior
11:50 SC10 17:20 SC10
12:00 2WD Buggy 17:30 2WD Buggy
12:10 4WD Buggy 17:40 4WD Buggy
12:20 Hobby Standard 17:50 Hobby Standard
12:30 Hobby Pro 18:00 Hobby Pro
12:40 ProStock 18:10 ProStock
12:50 E-12 18:20 E-12
IV Eliminacje
13:00 2WD Buggy Junior
13:10 SC10
13:20 2WD Buggy
13:20 4WD Buggy
13:30 Hobby Standard
13:40 Hobby Pro
13:50 ProStock
14:00 E-12

Zapisani zawodnicy:

    E10 Buggy 2WD (14)

  • Mateusz Gełeta (Team C TM2V2)
  • Maciej Nowak (DEX210)
  • Marcin Szmytke (bmax2)
  • Jaroslaw Seroczynski (DEX210)
  • Bartosz Godlewski (XRayT2)
  • Jeremi Urbanowicz (Team Losi Racing 22)
  • Wojciech Borkowski (TeamC TM2V2)
  • Rafał Krebs (XRAY)
  • Maciej Hadula (revi) (DEX210v2)
  • Dawid Gełeta (Team C TM2V2, TD DETC410)
  • Jarosław Poniatowski (Yokomo)
  • Sebastian Śledź (Yokomo)
  • Rafał Pokusa (Losi 22)
  • Krzysztof Simanowicz (Dex210)
  • E10 Buggy 2WD Junior (7)

  • Hanna Seroczynska (DEX210 SC10)
  • Dawid Bosnjaković (TT01 DEX210)
  • Nikodem Karpiński (losi 22)
  • Jaśmina Marczyńskia (Jeckyll )
  • Piotr May (TC Jekyll Evo i TT-01)
  • Bartosz Olesiuk (Asso B5)
  • Tymoteusz Olesiuk (Asso B5)
  • E10 Buggy 4WD (9)

  • Dejan Bosnjaković (R1,DEX410V3)
  • Igor Goderski (Xray xb4)
  • Radosław Marczyński (XRAY XB4 )
  • Piotr Mucharski (xb4)
  • Szymon Popek (Xray xb4)
  • Sebastian Śledź (Yokomo)
  • Adam Mucharski (xb4)
  • Abert Frąckowiak (Durango dex410)
  • Mateusz Walkowiak (Sworkz 104)
  • E12 (1)

  • Tomasz Walkowiak (serpent)
  • Hobby Pro (12)

  • Dejan Bosnjaković (R1,DEX410V3)
  • Tomasz Godlewski (XRayT3)
  • Adrian Szymyślik (szybki)
  • Marcin Gatniejewski (Spec-R S2)
  • Radosław Marczyński (XRAY T3 2012)
  • Piotr Mucharski (xray t4)
  • Maciej Hadula (revi) (DEX210v2)
  • Dawid Gełeta (Team C TM2V2, TD DETC410)
  • Marek Waligóra (TC 6.1)
  • Łukasz May (Spec R S2)
  • Tomasz Depa (Kyosho Ep Fazer)
  • Tomasz Waligóra (Tc6.1)
  • Hobby Standard (6)

  • Dawid Bosnjaković (TT01 DEX210)
  • Bartosz Godlewski (XRayT2)
  • Adam Mucharski (tamiya ta05)
  • Piotr May (TC Jekyll Evo i TT-01)
  • Bartłomiej Ohde (TT-01E)
  • Ernest Waligóra (Tc4)
  • ProStock (3)

  • Marcin Grygiel ()
  • Paweł Gut (Yokomo)
  • Artur Kołecki (YOKOMO)
  • SC10 2WD (4)

  • Hanna Seroczynska (DEX210 SC10)
  • Jaśmina Marczyńska (SC10RS 2WD)
  • Tomasz Walkowiak (SC 10)
  • Mateusz Walkowiak (SC 10)

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.