I Eliminacja Offroad Poznań

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 17-01-2015
8:00-17:30

Miejsce
HALA SPORTOWA CITYZEN POZNAŃ

Kategorie


PRZEPISY TECHNICZNE OFFROAD

PRZEPISY SPORTOWE OFFROAD
08:00        Otwarcie Toru- wolne treningi
09:40        Odprawa przed zawodami
I Bieg Eliminacyjny
10:00        2WD
10:10        4WD
10:20        Truck
10:30        SC10
II Bieg Eliminacyjny
10:40        2WD
10:50        4WD
11:00        Truck
11:10        SC10
III Bieg Eliminacyjny
11:20        2WD
11:30        4WD
11:40        Truck
11:50        SC10
IV Bieg Eliminacyjny
12:00        2WD
12:10        4WD
12:20        Truck
12:30        SC10
V Bieg Eliminacyjny
12:40        2WD
12:50        4WD
13:00        Truck
13:10        SC10

do    14:00    Przerwa
I Bieg Finałowy
14:00        2WD
14:10        4WD
14:20        Truck
14:30        SC10
II Bieg Finałowy
14:40        2WD
14:50        4WD
15:00        Truck
15:10        SC10
III Bieg Finałowy
15:20        2WD
15:30        4WD
15:40        Truck
16:00        SC10

16:30        Zakończenie zawodów

Zapisani zawodnicy:

    E10 Buggy 2WD (12)

  • Maciej Nowak (DEX210)
  • Mateusz Gełeta (Team C TM2V2)
  • Sebastian Śledź (Yokomo)
  • Jakub Łuczak (Xray XB4 2WD)
  • Łuczak Szymon (Xray XB4 2WD)
  • Rafał Krebs (Xray XB4 2WD)
  • Artur Rakowski (TLR 22)
  • Krzysztof Simanowicz (DEX 210)
  • Patryk Skrzypiec ()
  • Marcin Szmytke (DEX210)
  • Wojciech Borkowski (TeamC TM2V2)
  • Dawid Geleta (team c tm2v2)
  • E10 Buggy 4WD (7)

  • Sebastian Śledź (Yokomo)
  • Igor Goderski (Xray xb4)
  • Paweł ntkovca (xb4)
  • Jakub Łuczak (Xray XB4 2WD)
  • Łuczak Szymon (Xray XB4)
  • Dominik Rakowski (DEX 410V3)
  • Radosław Marczyński (XB4 )
  • SC10 2WD (7)

  • Krzysztof Pick (SC10 RS)
  • Krzysztof Pick (Sc10 2wd)
  • Tomasz Walkowiak (Team Associated SC 10 RS)
  • Nikodem Karpiński (Associated)
  • Marcin Wojtyniak (SC10 RS)
  • Bartosz Szymankiewicz (SC10)
  • Jaśmina Marczyńska (SC10 2WD)
  • Truck (open) (6)

  • Dawid Bosnjaković (TeamC TR02)
  • Damian Rogodziński (Revo VXL)
  • Piotr May (Team C Jekyll Evo)
  • Karol Kurowski (Kyosho ZX5)
  • Łukasz Kurowski (Himoto 1:16 SC)
  • Roman Bielerzewski (LRP 1:18)

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.