I Eliminacja Murobuggy – AROT Cup 2014

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 14-09-2014
8:00-17:00

Miejsce
Tor Offroad w Murowanej Goślinie

Kategorie


Opłaty startowe zostały wyszczególnione w przepisach sportowych.

Przepisy:
Przepisy sportowe
Przepisy techniczne

Harmonogram zawodów:

08:00        Otwarcie Toru        
08:40        Odprawa przed zawodami/uroczyste otwarcie toru        
I Bieg Eliminacyjny                       
09:00        IC 8                5min
09:10        ET 8                5min
09:20        SC 10                5min
09:30        E10 4WD         5min
09:40        E10 2WD         5min
II Bieg Eliminacyjny                       
09:50        IC 8                5min
10:00        ET 8                5min
10:10        SC 10                5min
10:20        E10 4WD        5min
10:30        E10 2WD         5min
III Bieg Eliminacyjny                       
10:40        IC 8                5min
10:50        ET 8                5min
11:00        SC 10                5min
11:10        E10 4WD        5min
11:20        E10 2WD        5min
IV Bieg Eliminacyjny                       
11:30        IC 8                5min
11:40        ET 8                5min
11:50        SC 10                5min
12:00        E10 4WD        5min
12:10        E10 2WD        5min
V Bieg Eliminacyjny                       
12:20        IC 8                5min
12:30        ET 8                5min
12:40        SC 10                5min
12:50        E10 4WD        5min
13:00        E10 2WD        5min
                
do    14:00    Przerwa        
                
I Bieg Finałowy                       
14:00        IC 8                30min
14:40        ET 8                10min
14:50        SC 10                5min
15:00        E10 4WD        5min
15:10        E10 2WD        5min
II Bieg Finałowy                       
15:20        ET 8                10min
15:30        SC 10                5min
15:40        E10 4WD        5min
15:50        E10 2WD        5min
III Bieg Finałowy                       
16:00        ET 8                10min
16:10        SC 10                5min
16:20        E10 4WD        5min
16:30        E10 2WD        5min
                
17:00        Zakończenie zawodów

WAŻNE DLA NIEPOSIADAJĄCYCH KONTA NA STRONIE!!!

JEŻELI NIE POSIADA SIĘ KONTA NA STRONIE, W FORMULARZU ZGŁOSZENIOWYM (PIERWSZA POZYCJA) NALEŻY WPISAĆ WYMYŚLONY PRZEZ SIEBIE LOGIN. KONTO ZOSTANIE AUTOMATYCZNIE UTWORZONE A HASŁO ZOSTANIE WYSŁANE NA PODANY W FORMULARZU ADRES E-MAIL. KONTO POZWALA NA SAMODZIELNĄ EDYCJĘ DANYCH FORMULARZA, ZAPISYWANIE/WYPISYWANIE Z ZAWODÓW. NA JEDEN ADRES E-MAIL MOŻE BYĆ STWORZONE JEDNO KONTO. W RAZIE PROBLEMÓW PROSIMY PYTAĆ NA FB LUB POPRZEZ E-MAIL rcclubpoznan@op.pl . 

OSOBY POSIADAJĄCE KONTO!

Osoby posiadające już konto (np: utworzone automatycznie przy poprzedniej rejestracji) przed zapisaniem na zawody muszą się uprzednio zalogować.

Zapisani zawodnicy:

    E-10 Buggy 2WD (2)

  • Dejan Bosnjakovic (DEX 410V3)
  • Maciej Nowak (DEX210)
  • E-10 Buggy 4WD (1)

  • Dejan Bosnjakovic (DEX 410V3)
  • ET-8 Buggy (1)

  • Mateusz Gełeta (Team Durango DEX408V2)
  • SC10 (1)

  • Krzysztof Pick (SC10 RS)

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.