I Eliminacja Murobuggy 2016

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 12-06-2016
Całodniowe

Miejsce
Tor Offroad w Murowanej Goślinie

Kategorie Brak kategorii


Start:

Otwarcie toru: 8:00

Odprawa 9:30

Zakończenie 18:00

Opłaty startowe:

Pierwsza klasa: 40zł
kolejna klasa: 20zł
2WD Junior: 20zł
transponder: 20zł

Przepisy Sportowe MuroBuggy- AROT Cup 2015

Przepisy techniczne Murobuggy-AROT Cup 2015

Zapisani zawodnicy:

    E-10 Buggy 2WD (15)

  • Dejan Bosnjaković (DEX210/DEX410)
  • Marcin Szmytke (yokomo)
  • Maciej Nowak (DEX210)
  • Bartosz Godlewski (DEX210)
  • Mateusz Gełeta (????)
  • Bartosz Szymankiewicz (Team C)
  • Krzysztof Simanowicz (dex210)
  • Marcin Gatniejewski (DEX210)
  • Hanna Seroczyńska (DEX 210)
  • Paweł Ntkovca (Xray xb2de/xb4)
  • Wesley Westendorf (Bandit)
  • Filip Borkowski (TeamC T2)
  • Dawid Gełeta (Team Durango DEX210)
  • Sergiusz Kulak (Xb2de)
  • Wojciech Rzepecki (TLR 22)
  • E-10 Buggy 2WD junior (7)

  • Dawid Bosnjaković (DEX210/DEX410)
  • Oluś Godlewski (Jekull)
  • Piotr May (TC02Evo)
  • Jaśmina Marczyńska (TeamC )
  • Nikodem Karpiński (Losi)
  • Bartosz Olesiuk (Asso B5)
  • Tymoteusz Olesiuk (Asso B5)
  • E-10 Buggy 4WD (8)

  • Wojciech Borkowski (Team Durango DEX410V5)
  • Dejan Bosnjaković (DEX210/DEX410)
  • Dawid Bosnjaković (DEX210/DEX410)
  • Jarosław Seroczyński (DEX410)
  • Radosław Marczyński (XRAY XB4 )
  • Paweł Ntkovca (Xray xb2de/xb4)
  • Mateusz Walkowiak (Sworkz 104)
  • Wojciech Olesiuk (Asso B44.2)
  • ET-8 Buggy (12)

  • Tomasz Depa (Serpent Cobra 811 2.0)
  • Maciej Hadula (Serpent Cobra)
  • Piotr Stankiewicz (Tekno ET48.3)
  • Mateusz Dudzic (Agama A215)
  • Sebastian Migal (Mugen)
  • Łukasz Polak (Mugen MBX7R ECO)
  • Michał Karpiński (Serpent )
  • Piotr Beczek (Mugen Seiki MBX6 ECO )
  • Bartosz Zalewski (Mugen)
  • Hania Seroczyńska (DEX408)
  • Tomasz Szkudlarek (Mugen MBX-7Eco)
  • Tomasz Walkowiak (Sworkz 350)
  • IC-8 Buggy (7)

  • Tomasz Godlewski (TKi3)
  • Marcin Maliński (Serpent Cobra 2.2)
  • Igor Goderski (Serpent Cobra 2.1)
  • Krzysztof Mańka (HPI Trophy 3.5)
  • Mateusz Dudzic (Agama A215)
  • Sergiusz Kulak (XRAY )
  • Rafał Pokusa (Agama A215)
  • Open (5)

  • Maciek Kosnagowski (Timberwolf)
  • Tomasz Szkudlarek (Mugen MBX-7Eco)
  • Łukasz Kurowski (SC)
  • Tomasz Walkowiak (SC 10)
  • Bartosz Zalewski (slash 4x4)

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.