FINAŁ RC CARS CUP 2016/2017

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 26-03-2017
8:00-19:00

Miejsce
GOSiR Dopiewo

Kategorie


Startujące klasy off road:

2WD Junior

2WD Buggy

4WD Buggy

Open

Startujące klasy on road:

Hobby

Stock

ProStock

Modi

GT-10

Formula

E-12

UWAGA!!! Aby klasa została dopuszczona do zawodów wymagane jest

minimalnie 5 zawodników w dniu zawodów.

Istnieje możliwość łączenia klas w celu uzyskania min. liczby startujących.

Wpisowe:

1 klasa 50zł

dodatkowa klasa 20zł

wypożyczenie transpodera 20zł

Rejestracja w dniu zawodów 80zł

Przepisy techniczne klas onroad zgodnie z PLMS:

O nas

Przepisy techniczne klas offroad:    PRZEPISY

UWAGA!!! Ze względu na dużą ilość klas, rezygnujemy z weryfikacji transponderów, tak jak to było robione dotychczas. W związku z czym zawodnicy którzy nie posiadają własnego transpondera muszą obowiązkowo wpisać go podczas rejestracji. Osoby które nie posiadają transpodera, wpisują „brak”.

Jeżeli ktoś startuje w dwóch klasach- zgłoszenie dla każdej z klas powinien wysłać osobno z numerem transpondera.

Zapisów na zawody można dokonywać do czwartku przed zawodami, do godziny 23:59:59, później listy startowe są zamykane.

W piątek przed zawodami zostanie opublikowany wstępny harmonogram oraz rozpiska grup.

Terminarz zawodów:

I eliminacja –  13.11.2016r.

II eliminacja – 8.01.2017r.

III eliminacja – 11.02.2017r.

Finał strefy – 26.03.2017r.

Zapisani zawodnicy:

    E10 Buggy 2WD (9)

  • Mateusz Gełeta (Team C TM2V2)
  • Maciej Nowak (DEX210F)
  • Marcin Szmytke (yokomo)
  • Krzysztof Simanowicz (dex210)
  • Tomasz Kuliński (DEX210)
  • Mariusz Gołuński (Yokomo BMax2)
  • Bartosz Rabczynski (Yokomo)
  • Szymon Madziara ()
  • Filip Borkowski (TeamC TM2v2)
  • E10 Buggy 2WD Junior (5)

  • Dawid Bosnjakovic (Serpent SRX2 MH)
  • Tymoteusz Olesiuk (Asso B5)
  • Bartosz Olesiuk (Asso B5)
  • Jaśmina Marczyńska (Jekyll)
  • Łukasz May (TC02 Evo)
  • E10 Buggy 4WD (8)

  • Mateusz Gełeta (Team C TM2V2)
  • Han Seroczynska (dex410)
  • Igor Goderski (Xray XB4'16)
  • Maciej Szkop (HB D413)
  • Bartosz Rabczynski (Yokomo)
  • Radosław Marczyński (XB4)
  • Sebastian Śledź (Yokomo)
  • Marcin Maliński ()
  • Hobby (6)

  • Krystian Szczęsny (TT-01E)
  • Łukasz Szczęsny (TT-01E)
  • Dawid Bosnjakovic (TT-01)
  • Tymoteusz Olesiuk (xray)
  • Bartosz Olesiuk (xray)
  • Piotr May (TT-01)
  • Modi (1)

  • Marcin Grygiel ()
  • Open (10)

  • Norbert Stołecki (Traxxas Rustler vxl (czerwony))
  • Arek Liszewski (Traxxas rustler)
  • Paweł Jarmuszkiewicz (Fazer Kobra)
  • Nikodem Hrehorecki (Hpi bullet st flux )
  • Krzysztof Mańka (Team Associated SC10RS)
  • Krzysztof Depa (Animus)
  • Łukasz Olszewski (SC10RS)
  • Tomasz Mielcarek (Maverick Timberwolf )
  • Łukasz Kurowski (SC10)
  • Robert Mecdorf (Animus)
  • ProStock (2)

  • Marcin Grygiel ()
  • Damian Rogodziński (Xray T4)
  • Stock (9)

  • Bartłomiej Ohde (Spec-R S2)
  • Marcin Grygiel ()
  • Dejan Bosnjakovic (Priject 4X)
  • Hania Seroczynska (DETC410)
  • Tomasz Depa (Xray T3)
  • Maciej Szkop (Team Associated TC7)
  • Radosław Marczyński (T3)
  • Damian Rogodziński (Spec-R R1)
  • Łukasz May (Spec R S2)

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.