I Eliminacja RC CARS CUP 2016/2017

Wczytuję mapę...

Data/Czas
Date(s) - 13-11-2016
7:00-20:00

Miejsce
GOSiR Dopiewo

Kategorie Brak kategorii


Statujące klasy off road:

2WD Junior

2WD Buggy

4WD Buggy

Open

 

Startujące klasy on road:

Hobby

Stock

ProStock

Modi

GT-10

Formula

E-12

 

UWAGA!!! Aby klasa została dopuszczona do zawodów wymagane jest

minimalnie 5 zawodników w dniu zawodów.

Istnieje możliwość łączenia klas w celu uzyskania min. liczby startujących.

 

Wpisowe:

1 klasa 50zł

dodatkowa klasa 20zł

wypożyczenie transpodera 20zł

Rejestracja w dniu zawodów 80zł

 

Przepisy techniczne klas onroad zgodnie z PLMS:

http://plmsrc.pl/

 

Przepisy techniczne klas offroad:    PRZEPISY

 

UWAGA!!! Ze względu na dużą ilość klas, rezygnujemy z weryfikacji transponderów, tak jak to było robione dotychczas. W związku z czym zawodnicy którzy nie posiadają własnego transpondera muszą obowiązkowo wpisać go podczas rejestracji. Osoby które nie posiadają transpodera, wpisują „brak”.

Jeżeli ktoś startuje w dwóch klasach- zgłoszenie dla każdej z klas powinien wysłać osobno z numerem transpondera.

 

Zapisów na zawody można dokonywać do czwartku przed zawodami, do godziny 23:59:59, później listy startowe są zamykane.

W piątek przed zawodami zostanie opublikowany wstępny harmonogram oraz rozpiska grup.

 

Terminarz zawodów:

I eliminacja –  13.11.2016r.

II eliminacja – 8.01.2017r.

III eliminacja – 11.02.2017r.

Finał strefy – 26.03.2017r.

Zapisani zawodnicy:

    E10 Buggy 2WD (16)

  • Maciej Nowak (DEX210F)
  • Marcin Szmytke (yokomo)
  • Marcin Krysiak ()
  • Tomasz Kuliński (DEX210)
  • Dawid Gełeta ()
  • Krzysztof Simanowicz (dex210)
  • Hanna Seroczyńska (dex210)
  • Robert Lema (Xray)
  • Paweł Ntkovca (Xray Xb4'16 Xb2c'16)
  • Sebastian Śledź (Yokomo)
  • Bartosz Pluta (Yokomo YZ-2)
  • Filip Borkowski (TeamC TM2 v2)
  • Szymon Madziara (Yokokokomo)
  • Bartosz Rabczyński (Yokomo)
  • Rafał Pokusa (Yokomo YZ2)
  • Mateusz Dudzic ()
  • E10 Buggy 2WD Junior (6)

  • Dawid Bosnjaković (DEX210)
  • Ksawery Krysiak ()
  • Bartosz Olesiuk (Asso B5)
  • Tymoteusz Olesiuk (Asso B5)
  • Nikodem Karpiński (Losi 22)
  • Joanna Dudzic ()
  • E10 Buggy 4WD (12)

  • Maciej Szkop (HB D413)
  • Wojciech Borkowski (Team Durango DEX410V5)
  • Igor Goderski (Xray XB4'16)
  • Hanna Seroczynska (dex410)
  • Paweł Ntkovca (Xray Xb4'16 Xb2c'16)
  • Marcin Maliński ()
  • Lukasz Lenkiewicz (HB d413)
  • Bartosz Pluta (Yokomo YZ-4)
  • Wojciech Rzepecki ()
  • Jaroslaw Poniatowski (Hot Bodies D413)
  • Sebastian Śledź ()
  • Mateusz Dudzic (HB D413)
  • GT-10 (1)

  • Maciej Wróblewski (Xrey)
  • Hobby (6)

  • Dawid Bosnjaković (TT-01)
  • Bartosz Olesiuk (Najszybszy)
  • Tymoteusz Olesiuk (Najlepszy)
  • Łukasz Szczęsny (TT-01E)
  • Krystian Szczęsny (Kyosho)
  • Piotr May (TT-01)
  • Modi (1)

  • Marcin Grygiel ()
  • Open (5)

  • Marcin Krysiak (Losi XXX-SCB)
  • Nikodem Hrehorecki (HPI Bullet ST Flux)
  • Łukasz Kurowski (SC 10)
  • Jaroslaw Seroczynski (Animus SC18)
  • Krzysztof Depa (Helion Animus)
  • ProStock (1)

  • Marcin Grygiel ()
  • Stock (10)

  • Dejan Bosnjaković (Spec-R R1 ProSpec)
  • Maciej Szkop (Team Associated TC7)
  • Marek Sosiński (spec-r S2)
  • Marcin Grygiel ()
  • Dawid Gełeta ()
  • Tomasz Godlewski (XRay)
  • Hanna Seroczynska (detc410)
  • Tomasz Depa (Xray T3)
  • Łukasz May (Spec R S2)
  • Bartłomiej Ohde (Spec-R S2)

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.