Wielki Finał Halowych Mistrzostw Wielkopolski 2013/2014

By | 13 kwietnia 2014

Opadł już kurz po zawodach. Kolejny cykl Halowych Mistrzostw Wielkopolski przeszedł do historii. Czas schować modele halowe do szafy i przygotowywać się do letniego śmigania pod chmurką. Nie obędzie się jednak jeszcze bez podziękowań. Przede wszystkim pragniemy podziękować Wam drodzy uczestnicy, nie tylko za przybycie, lecz także za świetną dyscyplinę i pomoc w organizacji. Dla takich ludzi chce się organizować dalej te imprezy a wasze zadowolone twarze stanowią pozytywny zastrzyk energii zarówno dla zarządu jak i wszystkich członków klubu dzielnie uwijających się przy organizacji. Zawody jednak to nie tylko praca organizacja, lecz także konkretne wsparcie materialne i sprzętowe. W tym miejscu pragniemy podziękować szczególnie:

Marcinowi Bogutynowi http://www.bogutynmlyn.pl/ za całosezonowe wsparcie swoim AMB, bez którego zawodów byśmy nie zorganizowali i transponderami.

Firmie Hardsoft https://www.facebook.com/hardsoft.telekom
Firmie Colorovo https://www.facebook.com/Colorovo
Firmie Samsung https://www.facebook.com/SamsungPolska

za ufundowanie świetnych nagród rzeczowych na finały. Oraz wsparcie podczas poprzednich imprez.

Nie można też zapomnieć o naszych trzech lokalnych sklepach, które wspierają klub.

http://rctecnica.pl/ – Fundator naszych niepowtarzalnych, stalowych, statuetek za najwyższe miejsce podium w klasyfikacji generalnej.

http://www.rccars.pl/ -Fundator rabatów zakupowych do wykorzystania w sklepie rccars dla najlepszych w naszym cyklu oraz rabatów wraz gadżetami do tradycyjnego losowania.

http://rc-asko.pl/– Fundator znanych i cenionych w całym polskim świecie modelarskim, profesjonalnych desek do setup’u.

Dzięki nim, nie musicie martwić się o części i akcesoria do modeli podczas zawodów i poza nimi- są zawsze pod ręką.

Jeszcze raz dziękujemy WSZYSTKIM zawodnikom za udział w naszych zawodach i firmom za wspieranie nas świetnymi nagrodami. Zapraszamy Was, już w niedalekiej przyszłości na świeże powietrze, długo oczekiwany nowy tor w Murowanej Goślinie. Szykujcie terenówki na Murobuggy 2014!!!

RC CLUB POZNAŃ